Adım Sayar - Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut4.2 MB
  • Sürüm1.0.19
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLeap Fitness Group
Adım Sayar, cep telefonunuzda günlük hareketlerinizi izleyen başarılı bir mobil uygulamadır.

Bu pedometre, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini, ve daha bir çok hareketinizi izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir. Bu da uygulamadan daha kolay faydalanmanız için sizlere yarar sağlar. 

Bu başarılı Adım Sayar uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek günlük hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder. Giriş yapmak gerekmez. Asla kişisel verilerinizi toplamaz veya bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayız.

Güçten tasarruf etmek için adım saymayı istediğiniz zaman durdurabilir ve başlatabilirsiniz. Uygulama, siz onu durduran arka planda istatistikleri yenilemeyi durduracaktır. Ayrıca bugünün adım sayımını sıfırlayabilir ve adımı isterseniz 0'dan sayabilirsiniz. Rapor grafikleri hiç olmadıkları kadar yenilikçi, yürüme verilerinizi izlemenize yardımcı olmak üzere mobil cihazlar için özel olarak tasarlandı.

Adım Sayar - Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı indir